Malý objaviteľ / Abeceda

kód: WD101193
Pridať do zoznamuObľúbené

Séria Malý objaviteľ je určená pre deti vo veku od 2 do 6 rokov. Každá z hier bola vyvinutá tímom odborníkov v oblasti vzdelávania, filozofie, logopé ...


Produkt natrvalo vyradený
  • Popis

  • Parametre

Séria Malý objaviteľ je určená pre deti vo veku od 2 do 6 rokov. Každá z hier bola vyvinutá tímom odborníkov v
oblasti vzdelávania, filozofie, logopédie, sociológie a psychológie. Hry boli navrhnuté s cieľom rozvoja dieťaťa v oblastiach komunikácie, rozvoja slovnej zásoby, koordinácie rúk a očí, rozšírenia pamäťových schopností. Zároveň sú vhodné na rozvoj detskej fantázie a tvorivosti. Hry boli testované v prostredí materských škôl a boli pozitívne ohodnotené nielen pedagógmi ale aj deťmi, pre ktoré sú tieto hry určené. Všetky jednotlivé elementy sú vyrobené z pevného kartónu a farbené kvalitnými farbami, ktoré dodávajú produktom žiarivosť a pestrosť.

Veselá hra s priraďovaním písmeniek k obrázkom. Rozvíja slovnú zásobu u najmenších detí, učí tvoriť správne odpovede, rozoznávať predmety a spájať ich s výrazmi. Hra zároveň učí deti rozoznávať malé a veľké písmena abecedy, čím získajú základy pre čítanie a písanie. Balenie obsahuje: 29 párov kartičiek vyrobených z pevného kartónu.
Rozmer balenia: 28,8 x 19,3 x 4,1 cm.

Vek: 3+ 
Vhodné pre: Chlapca , Dievča 
Materiál: Kartón 

Odporúčané produkty