Malý objaviteľ / Čísla

kód: WD101195
Pridať do zoznamuObľúbené

Séria Malý objaviteľ je určená pre deti vo veku od 2 do 6 rokov. Každá z hier bola vyvinutá tímom odborníkov v oblasti vzdelávania, filozofie, logopéd ...


Produkt natrvalo vyradený
  • Popis

  • Parametre

Séria Malý objaviteľ je určená pre deti vo veku od 2 do 6 rokov. Každá z hier bola vyvinutá tímom odborníkov v oblasti vzdelávania, filozofie, logopédie, sociológie a psychológie. Hry boli navrhnuté s cieľom rozvoja dieťaťa v oblastiach komunikácie, rozvoja slovnej zásoby, koordinácie rúk a očí, rozšírenia pamäťových schopností. Zároveň sú vhodné na rozvoj detskej fantázie a tvorivosti. Hry boli testované v prostredí materských škôl a boli pozitívne ohodnotené nielen pedagógmi ale aj deťmi, pre ktoré sú tieto hry určené. Všetky jednotlivé elementy sú vyrobené z pevného kartónu a farbené kvalitnými farbami, ktoré dodávajú produktom žiarivosť a pestrosť.

Vzdelávacia skladačka, ktorá dokonale uvádza deti do sveta čísiel. Cvičí základné matematické zručnosti, orientáciu v priestore, triedenie, skladanie a jednoduché súčty. Skladačky sú obojstranné, pričom na jednej strane je číslo a k nemu príslušný počet zvieratiek a na strane druhej je číslo zobrazené prstami na rukách. Balenie obsahuje 10 dvojdielnych a obojstranných puzzle dielikov, 10 farebných paličiek a 10 farebných žetónikov na rozlišovanie farieb a počítanie. Všetky elementy sú vyrobené z pevného kartónu.

Rozmer balenia: 28,8 x 19,3 x 4,1 cm.

Vek: 3+ 
Vhodné pre: Chlapca , Dievča 
Materiál: Kartón 

Odporúčané produkty