270,00
Dostupnosť do 20 dní
Párty reproduktor
kód: DR05200
Obľúbené

Párty reproduktor Blaupunkt  Pripojte k nemu svoj telefón, tablet alebo iný zdroj hudby buď pomocou USB, alebo bezdrôtovo cez Bluetooth a začnite sa ...


270,00 €
-
+
ks

Predpokladaný termín dodania: do 20 dní

Párty reproduktor Blaupunkt 
Pripojte k nemu svoj telefón, tablet alebo iný zdroj hudby buď pomocou USB, alebo bezdrôtovo cez Bluetooth a začnite sa baviť. Prístroj podporuje formáty MP3 a WMA, prehrá teda väčšinu skladieb. Ak náhodou nemáte po ruke vlastné pesničky, nalaďte si rádio na FM frekvenciu a majte istotu, že sa budete baviť dlhé hodiny. Reproduktor sa pýši špičkovým hudobným výkonom 800 W a RMS max. výkonom 60 W (2 × 30 W).

Ekvalizér
Podčiarknite jednotlivé tóny a zvýraznite ich pomocou ekvalizéra. Na výber máte režimy rock, classic, jazz a dance. Zvuk si ľahko upravíte podľa vlastných preferencií.

Funkcia karaoke
ntegrovaná funkcia karaoke zabaví deti aj dospelých na dlhé hodiny. Súčasťou balenia je jeden mikrofón, preto nemusíte dokupovať žiadne príslušenstvo navyše.

Svetelná show
Posuňte zábavu na úplne novú úroveň. Pri prehrávaní hudby si vytvorte vlastnú svetelnú šou, o ktorú sa postarajú integrované LED svetlá. Na výber máte sedem rôznych svetelných režimov, alebo môžete zvoliť automatický program striedajúci sedem rôznych farieb. Ak nemáte na svetlá náladu, svetelné efekty môžete vypnúť.

Technické parametre
Rádio: Áno
Mikrofón v balení: Áno, drôtový
Bezdrôtové pripojenia: Bluetooth
Napájanie: Vstavaný akumulátor
Výdrž batérie: 3 hod.
Výkon: 800 W
USB: Áno
Vstup AUX (audio): Áno
Farba: čierna
Ekvalizér, karaoke, světelné efekty
Označenie BT pripojenia: BP PS05DB
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 30.0 cm
Výška výrobku 61.0 cm
Hĺbka výrobku 21.0 cm
Hmotnosť výrobku 7.5 kg
 
Nakoľko v elektronike dochádza k častým zmenám typov v priebehu roka, nemôžeme zaručiť dodanie zobrazeného modelu. Ak zobrazený model bude nedostupný, automaticky ho nahradíme novým - v rovnakej alebo vyššej kvalitatívnej triede. Spotrebnú elektroniku a príslušenstvo si odteraz u nás viete aj zakúpiť. Pri objednávaní použite príslušný kód produktu.

Odporúčané produkty