13,50
Dostupnosť do 20 dní

Sammy - logopedické kvarteto

kód: PR14801
Pridať do zoznamuObľúbené

Dievčatko s menom Sammy pozýva deti hrať sa logopedické hry založené na princípe populárneho kvarteta. Súbor kariet predstavuje 32 cvičení rozdelených ...


13,50 €
-
+
ks
Nákupom získate 405 bodov

Predpokladaný termín dodania: do 20 dní
  • Popis

  • Parametre

Dievčatko s menom Sammy pozýva deti hrať sa logopedické hry založené na princípe populárneho kvarteta. Súbor kariet predstavuje 32 cvičení rozdelených na cvičenie jazyka (so zeleným pozadím fotografií - 20 cvičení) alebo cvičenia úst (modré pozadie fotografií - 12 cvičení). Cvičenia vytvárajú kvartetá (po 4 cvičenia) a každé kvarteto je označené odlišnou farbou rámika fotografií. Niektoré cvičenia sa vykonávajú s použitím ďalších rekvizít, takže si je potrebné pripraviť: perá alebo vatové tampóniky, slané tyčinky, slamky, špachtle, cukríky (napr. lentilky). Hru možno hrať len s vybranými kvartetami, ale karty možno tiež využiť na ilustráciu logopedických cvičení. Skutočnosť, že iné dieťa bolo odfotografované počas robenia cvikov podnecuje k vykonávaniu cvičení. Všetky fotografie sú veľmi zreteľné.

Obsah: 32 farebných kariet s veľkosťou 9 x 6 cm, karty sú laminované, to všetko uložené v estetickom priesvitnom obale z plastu.

Vek: 4+ 
Vhodné pre: Chlapca , Dievča 

Odporúčané produkty