51,00
Skladom - U vás už do 7 dní

Drevená stolička výška 38 cm - JAVOR, cappuccino

kód: MH1224/K
Pridať do zoznamuObľúbené

Drevená stolička JAVOR-cappuccino, 38 cm Výška: 38 cm. Konštrukcia stoličiek je vyrobená z masívneho dreva moreného na odtieň JAVOR (profil 4,7 ...


51,00 €55,00 €Ušetríte 4,00 €
-
+
ks
Nákupom získate 1530 bodov

Skladom
Predpokladaný termín dodania: U Vás už do 7 dní

Drevená stolička JAVOR-cappuccino, 38 cm

Výška: 38 cm.

Konštrukcia stoličiek je vyrobená z masívneho dreva moreného na odtieň JAVOR (profil 4,7 x 1,8 cm). Sedadlo a operadlo sú vyrobené z kvalitnej trvácnej preglejky o hrúbke 6 mm. Ich ergonomický tvar prispieva k zdravému vývoju dieťaťa počas sedenia. Profilované sedadlo eliminuje tlak v podkolennej jamke a tvarované operadlo ponúka dokonalú oporu chrbta pri sedení. Dokonalé zaoblenie hrán zabezpečuje bezpečnosť. Sedadlo je podporené dreveným rámom, čo zvyšuje jeho trvácnosť. Stolička je dodatočne spevnená lištou medzi prednými nožičkami. Plastové pätky na nožičkách stoličiek chránia podlahu pred poškriabaním.

Stoličky sú farbené morením, čo znamená, že farba sa nelúpe a zároveň je zachovaná prírodná kresba dreva.

Štandardnou výhodou drevených stoličiek je stohovateľnosť pre ich jednoduché uskladnenie.

V našej ponuke nájdete 4 veľkosti v 8-mich farbách.

Odporúčame chrániť operadlá aj sedadlá voči mechanickému poškodeniu. Ak je možné, zabráňte deťom v nosení kovových cvočkov, zipsov a iných dekoračných elementov na zadných častiach oblečenia. Mechanické poškodenie nemôže byť dôvodom reklamácie a takáto reklamácia Nemôže byť akceptovaná našou spoločnosťou.

Súvisiace produkty

Odporúčané produkty