11,00
Dostupnosť do 21 dní

EDUCO - Spoj a vytvor

kód: ED900321
Pridať do zoznamuObľúbené

Kreativita, kritické myslenie a riešenie problémov sú najžiadanejšie vlastnosti na svete. Táto pomôcka dáva inšpiratívne zadania a zároveň dostatok pr ...


11,00 €
-
+
ks
Nákupom získate 330 bodov

Bodová hodnota: 8250


Predpokladaný termín dodania: do 21 dní

Kreativita, kritické myslenie a riešenie problémov sú najžiadanejšie vlastnosti na svete. Táto pomôcka dáva inšpiratívne zadania a zároveň dostatok priestoru ísť vlastnou cestou. Neexistuje žiadne správne alebo nesprávne, dostanete všetok priestor, ktorý potrebujete na skúšanie vecí, na experimenty a zlyhania, a ktovie, môžu vzniknúť krásne umelecké diela.

Každá karta ukazuje v troch nakreslených krokoch, ako pracovať s jednoduchými materiálmi a svoju kreativitu. Všetky úlohy sú o pozorovaní, používaní zmyslov, experimentovaní, tvorení, spolupráci, vyzývaní a hľadaní spojenia. Pozrite sa na prvý krok, druhý krok a nakoniec tretí krok na zadnej strane karty. Použite svoju fantáziu a inšpirujte sa!

Kreatívne zadania je možné vykonávať samostatne alebo spoločne. Každý môže vykonávať úlohy na vlastnej úrovni. Väčšinu úloh s určitou pomocou zvládnu aj batoľatá. S trochou inštruktáže to deti v škôlkarskom veku často zvládnu individuálne. Nevyžadujú sa žiadne jazykové alebo čitateľské zručnosti. Pomôcka pozostáva iba z obrázkov, takže sa môžu zapojiť aj tí, ktorí (radi ne) čítajú alebo (ešte) neovládajú jazyk.

Obsah:

40 inšpiračných kariet

Odporúčané produkty