3 590,00
Dostupnosť 30 dní a viac

Jeep na pružinách - do zeme

kód: MP058A
Pridať do zoznamuObľúbené

Pružinová hojdačka je vyrobená z vysoko odolného plastového materiálu HDPE!   MONTÁŽ ZDARMA = zakopanie ihriskovej zostavy do zeminy. Zakopávani ...


3 590,00 €
-
+
ks

Predpokladaný termín dodania: 30 dní a viac
  • Popis

  • Parametre

Pružinová hojdačka je vyrobená z vysoko odolného plastového materiálu HDPE!

 

MONTÁŽ ZDARMA = zakopanie ihriskovej zostavy do zeminy. Zakopávanie do akéhokoľvek iného povrchu je spoplatnené individuálne.

Výhody HDPE materiálu:

- stálosť farieb - aj po dlhých rokoch užívania si hojdačka zachová pôvodnú farbu,
- odolnosť - materiál je ľahko čistiteľný,
- neabsorbuje vodu - nevydúva sa a nepraská,
- neláme sa - vďaka výrobnému procesu je materiál veľmi pevný.

Stačí len kúsok fantázie, aby deti vyrazili na cestu v tomto jeepe v autentickej veľkosti. Auto je upevnené na štyroch odolných pružinách a ponúka deťom realistický pocit pohybu ako keby sedeli v naozajstnom terénnom jeepe. Dieťa sa v aute môže hrať samé, alebo v spoločnosti svojich kamarátov. Zariadenie je ideálne na malé detské ihriská a s určitosťou zabezpečí obrovský kus zábavy pre veľkú skupinu detí.

Rozmer Jeepu: 250 x 150 cm.

Bezpečnostná zóna : 450 x 600 cm.

Upevnenie do zeme je odporúčané našou spoločnosťou a je vhodné pre všetky typy pružinových hojdačiek. Výhodou je, že kovový podstavec je v zemi stabilnejší, je upevňovaný do určitej hĺbky a pružina na povrchu je menej namáhaná.         

Používaný materiál je mimoriadne odolný voči atmosférickým vplyvom, UV žiareniu a aktom vandalizmu. Pri hojdačkách sú využívané špeciálne pružiny, ktoré sú striekané práškovou farbou a sú využiteľné 500 000-krát. Všetky skrutky a matice, ktoré sú používané na montáž sú z pozinkovanej alebo nehrdzavejúcej ocele. Kovové časti sú pozinkované a následne striekané práškovou farbou. Všetky kovové spoje sú zaliate do špeciálnej plastovej vrstvy, čo výrazne zlepšuje ich estetický vzhľad a zvyšuje bezpečnosť zariadenia.

Všetky ponúkané pružinové hojdačky spĺňajú Európske normy EN 1176 a EN 1177.

Podmienky montáže vonkajších detských ihrísk a pružinových hojdačiek platia len pre MŠ a ZŠ.

Vek: 3+ 

Odporúčané produkty