Vážení zákazníci! Do Vianoc Vám garantujeme doručenie iba tovaru, ktorý máme skladom, a ktorý objednáte najneskôr do 16.12.2020

Nákupný košík
0ks / 0,00 €
Nákupný zoznam predstavuje zoznam produktov, ktoré sa Vám páčia alebo Vás zaujali v našej ponuke. Tento zoznam slúži ako pomôcka pre objednávanie. Je to služba pre registrovaných zákazníkov.
Nákupné zoznamy
zobraziť
Bezplatná infolinka: 0800 60 60 50 dovoláte sa v pracovných dňoch od 8.00 - 15.00 hod
Nachádzate sa: Nomiland
Jeep na pružinách - do zeme
<>

Jeep na pružinách - do zeme

kód: MP058A

Pružinová hojdačka je vyrobená z vysoko odolného plastového materiálu HDPE!

Výhody HDPE materiálu:

- stálosť farieb - aj po dlhých rokoch užívania si hojdačka zachová pôvodnú farbu,
- odolnosť - materiál je ľahko čistiteľný,
- neabsorbuje vodu - nevydúva sa a nepraská,
- neláme sa - vďaka výrobnému procesu je materiál veľmi pevný
.

Stačí len kúsok fantázie, aby deti vyrazili na cestu v tomto jeepe v autentickej veľkosti. Auto je upevnené na štyroch odolných pružinách a ponúka deťom realistický pocit pohybu ako keby sedeli v naozajstnom terénnom jeepe. Dieťa sa v aute môže hrať samé, alebo v spoločnosti svojich kamarátov. Zariadenie je ideálne na malé detské ihriská a s určitosťou zabezpečí obrovský kus zábavy pre veľkú skupinu detí.

Rozmer Jeepu: 250 x 150 cm.

Bezpečnostná zóna : 450 x 600 cm.

Upevnenie do zeme je odporúčané našou spoločnosťou a je vhodné pre všetky typy pružinových hojdačiek. Výhodou je, že kovový podstavec je v zemi stabilnejší, je upevňovaný do určitej hĺbky a pružina na povrchu je menej namáhaná.         

Používaný materiál je mimoriadne odolný voči atmosférickým vplyvom, UV žiareniu a aktom vandalizmu. Pri hojdačkách sú využívané špeciálne pružiny, ktoré sú striekané práškovou farbou a sú využiteľné 500 000-krát. Všetky skrutky a matice, ktoré sú používané na montáž sú z pozinkovanej alebo nehrdzavejúcej ocele. Kovové časti sú pozinkované a následne striekané práškovou farbou. Všetky kovové spoje sú zaliate do špeciálnej plastovej vrstvy, čo výrazne zlepšuje ich estetický vzhľad a zvyšuje bezpečnosť zariadenia.

Všetky ponúkané pružinové hojdačky spĺňajú Európske normy EN 1176 a EN 1177.

 

Už pri objednávke jedného kusu pružinovej hojdačky Jeep alebo dvoch a viac kusov detských pružinových hojdačiek je montáž a doprava ZDARMA!

Podmienky montáže vonkajších detských ihrísk a pružinových hojdačiek platia len pre MŠ a ZŠ.

2 850,00 € s DPH
Predpokladaný termín dodania: 30 dní a viac
Počet:
ks