10,50
Skladom 1 ks - U vás už do 5 dní

Slúchadlo ŠEPOT Junior s nadstavcom

kód: RT90003
Pridať do zoznamuObľúbené

Telefóny a slúchadlá ŠEPOT sú skvelou pomôckou pri učení čítania, alebo správnej výslovnosti. Pri používaní slúchadiel deti počujú 10 krát zreteľnejši ...


10,50 €15,00 €Ušetríte 4,50 €
-
+
ks
Nákupom získate 315 bodov

Skladom 1 ks
Predpokladaný termín dodania: U Vás už do 5 dní
  • Popis

  • Parametre

Telefóny a slúchadlá ŠEPOT sú skvelou pomôckou pri učení čítania, alebo správnej výslovnosti. Pri používaní slúchadiel deti počujú 10 krát zreteľnejšie to, čo hovoria, keďže zvuk prichádza priamo do ich ucha, mimo všetky rušivé zvuky z okolia. Tým pádom sa vedia lepšie sústrediť na to, čo sa učia, lepšie si pamätajú, čo vedie k skvalitneniu učebného procesu. Telefón DUET je určený pre dvojicu. Jeho používanie taktiež zlepšuje porozumenie a správnu výslovnosť a zároveň znižuje hlučnosť v triede. Navzájom sa vedia spoijiť dve deti, alebo učiteľ a dieťa a prebieha medzi nimi priama konverzácia, zbavená všetkých rušivých zvukov z okolia. Pomáha napríklad aj pri logopedických cvičeniach, kedy sa dieťa i učiteľ vedia lepšie zamerať a sústrediť na problémové oblasti výslovnosti.

Slúchadlo Junior je rozmerovo prispôsobené deťom od 3 - 12 rokov. Obsahuje nadstavec, ktorým sa ľahko upevní k uchu a dieťa má obe ruky voľné.
Rozmer: 18 x 14 x 6 cm.

 Video Link

Vek: 3+ 
Vhodné pre: Chlapca , Dievča 

Súvisiace produkty

Odporúčané produkty