45,00
Dostupnosť 30 dní a viac

Drevená stolička Extra BUK oranžová - 26 cm

kód: MH1126O
Pridať do zoznamuObľúbené

Konštrukcia stoličiek je vyrobená z masívneho dreva (profil 4,7 x 1,8 cm). Sedadlo a operadlo sú vyrobené z kvalitnej trvácnej preglejky o hrúbke 6 mm ...


45,00 €47,00 €Ušetríte 2,00 €
-
+
ks
Nákupom získate 1350 bodov

Predpokladaný termín dodania: 30 dní a viac

Konštrukcia stoličiek je vyrobená z masívneho dreva (profil 4,7 x 1,8 cm). Sedadlo a operadlo sú vyrobené z kvalitnej trvácnej preglejky o hrúbke 6 mm. Ich ergonomický tvar prispieva k zdravému vývoju dieťaťa počas sedenia. Profilované sedadlo eliminuje tlak v podkolennej jamke a tvarované operadlo ponúka dokonalú oporu chrbta pri sedení. Dokonalé zaoblenie hrán zabezpečuje bezpečnosť. Sedadlo je podporené dreveným rámom, čo zvyšuje jeho trvácnosť. Stoličky EXTRA sú vybavené duálnym spevnením lištami v spodnej konštrukcii medzi všetkými nožičkami. Plastové pätky na nožičkách stoličiek chránia podlahu pred poškriabaním.

Stoličky sú farbené morením, čo znamená, že farba sa nelúpe a zároveň je zachovaná prírodná kresba dreva.

V našej ponuke nájdete 4 veľkosti v 8-mich  farbách.

Výška sedu 26 cm. 
 
Odporúčame chrániť operadlá aj sedadlá voči mechanickému poškodeniu. Ak je možné, zabráňte deťom v noseniu kovových cvočkov, zipsov a iných dekoračných elementov na zadných častiach oblečenia. Mechanické poškodenie nemôže byť dôvodom reklamácie a takáto reklamácia nemôže byť akceptovaná našou spoločnosťou.
 

Súvisiace produkty

Odporúčané produkty