2,10
Skladom - U vás už do 5 dní

GratStack spojky 4 ks - béžové

kód: GS061
Pridať do zoznamuObľúbené

Úžasný plastový konštrukčný systém na dokonalé využitie našich plastových kontajnerov. Kombináciou prvkov konštrukcie si môžete vytvoriť originálne va ...


2,10 €
-
+
ks
Nákupom získate 63 bodov

Skladom
Predpokladaný termín dodania: U Vás už do 5 dní

Úžasný plastový konštrukčný systém na dokonalé využitie našich plastových kontajnerov. Kombináciou prvkov konštrukcie si môžete vytvoriť originálne varianty skriniek priamo podľa potrieb Vašej triedy. Samotné rámy si môžete vyskladať z ponúkaných troch farieb: béžová, modrá, červená. Zostavené rámy je možné uložiť na kolieska a vytvoriť tak mobilné skrinky, alebo si môžete vytvoriť pevne stojace skrinky prostredníctvom použitia nožičiek. Zaoblené hrany všetkých prvkov spĺňajú bezpečnostnú funkciu a preto sú vhodné aj do miestností s menšími deťmi. Vďaka premyslenému systému spojok je možné vytvárať rôzne segmenty, či už do výšky, alebo do šírky a tým naplno využiť každý priestor. Takýmto spôsobom je možné udržať v triede poriadok bez akýchkoľvek problémov.

Sada obsahuje 4 ks. Použite množstvo sád podľa toho, pre aký plastový kontajner rám potrebujete. Vyrobené z kvalitného a pevného plastu.

Súvisiace produkty

Odporúčané produkty