85,00
Skladom - U vás už do 5 dní

Knihovnička na nožičkách

kód: UZ31027
Pridať do zoznamuObľúbené

Séria sedacieho a skrinkového nábytku, ktorá ponúka inteligentné riešenie a využitie každého priestoru. Vďaka možnostiam kombinovania jednotlivých prv ...


85,00 €
-
+
ks
Nákupom získate 2550 bodov

Skladom
Predpokladaný termín dodania: U Vás už do 5 dní

Séria sedacieho a skrinkového nábytku, ktorá ponúka inteligentné riešenie a využitie každého priestoru. Vďaka možnostiam kombinovania jednotlivých prvkov si môžete vyskladať zostavy ušité priamo na mieru Vašim potrebám.
Nábytok je možné používať s plastovými kontajnermi, alebo bez nich. Hľadáte vhodné sedačky do Vašej materskej školy, ale potrebujete tiež úložný priestor? Náš inteligentný sedací nábytok je tou správnou voľbou, pretože obsahuje ako sedaciu časť vyrobenú z molitanu, tak aj dokonale využiteľný úložný priestor v spodnej časti. Knihovnička v odtieni javor, vhodná na umiestnenie k stene, alebo do priestoru. Vytvorte si farebné priestorové zostavy za pomoci plastových kontajnerov. Cena je bez plastových kontajnerov. Môžete si ich objednat samostatne, co umožnuje výber farieb. Ku knihovnickám na nožickách si môžete tiež dokúpit naše molitanové sedacky.

Rozmer: 45,5 x 57,5 x 46 cm (Š x V x H). 

 

Súvisiace produkty