42,00
Skladom 5 ks - U vás už do 5 dní

Kocka na hru - počet

kód: EDF200103
Pridať do zoznamuObľúbené

S kockami máte nekonečné možnosti kombinácií a nápadov na rôzne aktivity. Molitanová kocka na hranie a rôzne aktivity. Cena za 1 ks. Rozmer: 30 x 30 x ...


42,00 €
-
+
ks
Nákupom získate 1260 bodov

Skladom 5 ks
Predpokladaný termín dodania: U Vás už do 5 dní
S kockami máte nekonečné možnosti kombinácií a nápadov na rôzne aktivity. Molitanová kocka na hranie a rôzne aktivity. Cena za 1 ks. Rozmer: 30 x 30 x 30 cm.
 
Aktivity s kombináciou kociek a molitanových tvarov:
 
Tvary a počty
rozložte molitanové tvary na podlahu. (Použite všetky sady.) Hoďte naraz kockou s tvarmi a kockou s počtom. Deti musia nájsť určený počet určených tvarov.
Počet a farby
- rozložte molitanové tvary na podlahu. (Použite všetky sady.) Hoďte naraz kockou s počtom a kockou s farbami. Deti musia nájsť určený počet tvarov v určenej farbe.
Cviky a počet
- rozložte molitanové tvary na podlahu. (Použite toľko tvarov, koľko je detí.) Každé dieťa sa postaví na svoj tvar. Hoďte naraz kockou s cvikmi a kockou s počtom. Deti musia určený cvik zacvičiť toľkokrát, koľko určí kocka.
 
Aktivity s jednotlivými kockami a molitanovými tvarmi:
 
Počet
rozložte molitanové tvary na podlahu. (Použite toľko tvarov, koľko je detí.) Každé dieťa sedí na svojej podložke. Hoďte kockou s počtom. Musí sa postaviť toľko detí, koľko určí kocka a musia spoločne nahlas narátať do daného čísla.
 

 

Súvisiace produkty

Odporúčané produkty