187,00
Dostupnosť 30 dní a viac

Kombi Lichobežník - červený

kód: KL516404
Pridať do zoznamuObľúbené

Ponúkame Vám masívne sedačky rôznych farieb a tvarov (na výber 4 farby a 9 tvarov), ktoré sú dokonale vzájomne kombinovateľné. Rozľahlé sedačky ponúka ...


187,00 €
-
+
ks
Nákupom získate 5610 bodov

Predpokladaný termín dodania: 30 dní a viac

Ponúkame Vám masívne sedačky rôznych farieb a tvarov (na výber 4 farby a 9 tvarov), ktoré sú dokonale vzájomne kombinovateľné. Rozľahlé sedačky ponúkajú príjemné posedenie a priestor na hru menším ale aj väčším deťom. Svojou výškou sú dokonca vhodné aj pre deti školského veku. Žiarivé a pestré farby sú dokonalé do detských kútikov, no tiež do veľkých priestorov. Vďaka rozličným tvarom je možné si nakombinovať krásne zostavy a oživiť tak priestory materských a základných škôl. Sedačky sú čalúnené mäkkou, poddajnou, vzdušnou, a na dotyk veľmi príjemnou textíliou výbornej kvality (Mikrofáza).

Nami použitá MIKROFÁZA dosiahla v teste odolnosti voči oderu nadštandardný výsledok 60 000 cyklov (Martindale je najčastejšie využívaná metóda, ktorá sa používa na testovanie odolnosti látky voči oderu. Štandardné látky dnes majú hodnotu 20 000 – 40 000 cyklov).

Výška sedu: 33 cm.

Rozmery: 120 x 60 x 52 cm.

 

 

Súvisiace produkty

Odporúčané produkty