130,00
Skladom 1 ks - U vás už do 5 dní

Myotopia

kód: SC13160
Pridať do zoznamuObľúbené

Zbierka 10 hier pre rozvoj reči a orálnej motoriky predstavuje komplexnú pomôcku pre každodenné využitie v jazykovej terapii. Veľká herná variabilita ...


130,00 €
-
+
ks
Nákupom získate 3900 bodov

Bodová hodnota: 97500


Skladom 1 ks
Predpokladaný termín dodania: U Vás už do 5 dní
  • Popis

  • Parametre

Zbierka 10 hier pre rozvoj reči a orálnej motoriky predstavuje komplexnú pomôcku pre každodenné využitie v jazykovej terapii. Veľká herná variabilita zaručuje, že sa hry nikdy nestanú nudnými. Včielky, žabky, rybky a ďalšie zvieratká spolu s autíčkami zoznamujú deti so štandardnými cvičeniami na rozvoj orálnej motoriky. Úlohou dieťaťa je prisať herné žetóny vťahovaním vzduchu do pľúc cez slamku a umiestniť ich na hracie plochy, alebo premiestniť ľahké predmety ako loptičky z vlny, autíčka, loptičky pre stolový tenis či plastové žabky na karty určené na rozvoj orálnej motoriky, fúkaním či iným spôsobom rozvíjajúcim jemnú motoriku. Cieľom všetkých hier je triedenie farieb, množstva a tvarov a koordinácia oko - ruka, rozvoj orálnej motoriky a zlepšenie artikulácie. Obsah balenia: 5 hracích plôch, 4 kocky (1x s farebnými guľôčkami, 1 x 1-6, 1 x 1-3, 1 x s geometrickými tvarmi), 5 sád žetónov (vrátane zameniteľných žetónov), 8 slamiek, 54 hracích kariet na orálnu motoriku, 1 kartónový medový plást, 1 akvárium, 2 plastové žabky, 13 veľkých žltých žetónov, 13 malých žltých žetónov, 1 malé plastové auto, malé loptičky z vlny, 1 loptička na stolový tenis, guľôčky, 4 udice, slamky.

Rozmer balenia: 30,2 x 43,4 x 12,2 cm.

- vhodné pre deti predškolského a školského veku na rozvoj správnej artikulácie, podporu slovnej zásoby a účely logopédie.

Vek: 5+ 
Vhodné pre: Chlapca , Dievča 

Súvisiace produkty

Odporúčané produkty