220,00
Dostupnosť do 14 dní

Stavebnica Magformers - Magtematika box CZ 2023

kód: DG560506
Pridať do zoznamuObľúbené

MAGFORMERS je originálna magnetická stavebnica, ktorej postačuje len niekoľko základných tvarov na to, aby ste vedeli zostaviť obrovské množstvo dvoj ...


220,00 €
-
+
ks
Nákupom získate 6600 bodov

Bodová hodnota: 165000


Predpokladaný termín dodania: do 14 dní

MAGFORMERS je originálna magnetická stavebnica, ktorej postačuje len niekoľko základných tvarov na to, aby ste vedeli zostaviť obrovské množstvo dvoj a trojrozmerných objektov. Jednotlivé dieliky sa k sebe pripájajú pomocou neodymových magnetov umiestnených bezpečne vnútri. Spájať môžete ktorékoľvek strany dielikov - magnety sa samé natočia tak, aby sa navzájom neodpudzovali. MAGFORMERS je veľmi dobrou pomôckou pri zoznamovaní sa s geometrickými tvarmi, farbami a zároveň na precvičenie jemnej motoriky. Podporuje kreativitu a priestorovú predstavivosť už od útleho veku.

Výukový box určený pre deti vo veku ideálne 4 - 12 rokov. Bol špeciálne zostavený na použitie spolu s veľkoformátovou učebnicou "Učebnica Magtematika" v slovenskom alebo českom jazyku , ktorá je už súčasťou balenia. Tento box obsahuje všetky dieliky potrebné na riešenie v nej obsiahnutých úloh Okrem práce s učebnicou využijete Magtematiku samozrejme aj ako klasickú kreatívnu stavebnicu s paletou rôznorodých dielikov vrátane 18ks farebných štvorcových výplní a 36 kartičiek s číslami, symbolmi a písmenami. Obsahuje 68 dielikov.
U tejto stavebnice sa predpokladá aktívna účasť rodiča či pedagóga, a to najmä na využitie v rámci mnohostrannej predškolskej výchovy.
Obsah balenia: Trojuholník 20x, vysoký trojuholník 5x, SUPER trojuholník 2x, pravouhlý trojuholník 2x, štvorec 19x, SUPER štvorec 2x, obdĺžnik 4x, trojitý obdĺžnik 1x, kosoštvorec 4x, lichobežník 2x, päťuholník 2x, šesťuholník 3x, ABC panely 1x, Magtematika učebnica SK alebo Magtematika učebnice CZ 1x.
Rozmer balenia: 31 x 20 x 13,5 cm.

 

 

Súvisiace produkty

Odporúčané produkty