110,00
Dostupnosť do 21 dní

Vozík na rôznorodé použitie - krémový

kód: LM12206
Pridať do zoznamuObľúbené

Praktický vozík s možnosťou výberu farebných bočníc je vhodný na rôznorodé použitie. Samostatne je vďaka kolieskam ideálnym doplnkom do každej triedy ...


110,00 €
-
+
ks
Nákupom získate 3300 bodov

Predpokladaný termín dodania: do 21 dní
Praktický vozík s možnosťou výberu farebných bočníc je vhodný na rôznorodé použitie. Samostatne je vďaka kolieskam ideálnym doplnkom do každej triedy na presúvanie pomôcok, ktoré potrebujete mať pri sebe. Dokúpením rozličných doplnkov, vozík jednoducho premeníte na dokonalú knihovničku, vozík na výtvarné pomôcky, alebo menšiu kuchynku pre detských kuchárov. Ak už viac nepotrebujete mobilné doplnky, jednoducho ich položíte na skrinky a v prípade potreby ich opäť vložíte do vozíka. Konštrukcia vozíka je vyrobená z laminovanej drevotriesky v odtieni Javor. Podľa Vašich potrieb a predstáv si môžete vybrať z farebných MDF alebo javorových drevotrieskových bočníc. Jednotlivé doplnky sú vyrobené z laminovanej drevotriesky v odtieni Javor.
Podľa Vašich potrieb a predstáv si môžete vybrať Vozík s MDF laminovanými bočnicami alebo s bočnicami z javorovej laminovanej drevotriesky.
Rozmer: 59 x 40 cm (V x H).
Šírka v prípade bočníc z drevotriesky: 79 cm.
Šírka v prípade bočníc z MDF: 78 cm.

Súvisiace produkty