Pružinové hojdačky - info

Už pri objednávke 3 a viac kusov detských pružinových hojdačiek je montáž a doprava ZDARMA !

 Hojdačky sú ideálnym doplnkom každého miesta, na ktorom sa hrávajú deti a zaručia, že sa im na tvárach objaví úsmev a radosť. Vďaka pružinovým hojdačkám sa každé detské ihrisko, dvor, či materská škola stanú rozprávkovo farebným a príjemným prostredím.   Hojdačky sú určené pre deti vo veku od 3 do 12 rokov, ktoré sa hrajú pod kontrolou dospelej osoby. Všetky pružinové hojdačky sú certifikované.

Pružinové hojdačky označené HDPE sú vyrobené z vysoko odolného plastového materiálu.Výhody HDPE materiálu:

- stálosť farieb - aj po dlhých rokoch užívania si hojdačka zachová pôvodnú farbu
- odolnosť - materiál je ľahko čistiteľný
- neabsorbuje vodu - nevydúva sa a nepraská
- neláme sa - vďaka výrobnému procesu je materiál veľmi pevný

Systémy upevnenia  pružinových hojdačiek

Ponúkame Vám možnost upevnenia pružinových hojdačiek a to :

- do zeme na špeciálnych kovových podstavcoch

         Upevnenie do zeme je odporúčané našou spoločnosťou a je vhodné pre všetky typy pružinových hojdačiek. Výhodou je, že kovový podstavec je v zemi stabilnejší, je upevňovaný do určitej hĺbky a pružina na povrchu je menej namáhaná.        

          Základný materiál, ktorý sa používa pri výrobe pružinových hojdačiek je vode odolná lepenka, ktorá je následne impregnovaná a pokrytá niekoľkými vrstvami farieb. Používaný materiál je mimoriadne odolný voči atmosférickým vplyvom, UV žiareniu a aktom vandalizmu. Pri hojdačkách sú využívané špeciálne pružiny, ktoré sú striekané práškovou farbou a sú využiteľné 500 000-krát. Všetky skrutky a matice, ktoré sú používané na montáž sú z pozinkovanej alebo nehrdzavejúcej ocele. Kovové časti sú pozinkované a následne striekané práškovou farbou. Všetky kovové spoje sú zaliate do špeciálnej plastovej vrstvy, čo výrazne zlepšuje ich estetický vzhľad a zvyšuje bezpečnosť zariadenia. Všetky ponúkané pružinové hojdačky spĺňajú Európske normy EN 1176 a EN 1177.