51,00
Dostupnosť 30 dní a viac

Drevená stolička JAVOR žltá 38 cm

kód: MH1224/L
Pridať do zoznamuObľúbené

Drevená stolička JAVOR-žltá, 38 cm Konštrukcia stoličiek je vyrobená z masívneho dreva moreného na odtieň JAVOR (profil 4,7 x 1,8 cm). Sedadlo a op ...


51,00 €55,00 €Ušetríte 4,00 €
-
+
ks
Nákupom získate 1530 bodov

Predpokladaný termín dodania: 30 dní a viac

Drevená stolička JAVOR-žltá, 38 cm

Konštrukcia stoličiek je vyrobená z masívneho dreva moreného na odtieň JAVOR (profil 4,7 x 1,8 cm). Sedadlo a operadlo sú vyrobené z kvalitnej trvácnej preglejky o hrúbke 6 mm. Ich ergonomický tvar prispieva k zdravému vývoju dieťaťa počas sedenia. Profilované sedadlo eliminuje tlak v podkolennej jamke a tvarované operadlo ponúka dokonalú oporu chrbta pri sedení. Dokonalé zaoblenie hrán zabezpečuje bezpečnosť. Sedadlo je podporené dreveným rámom, čo zvyšuje jeho trvácnosť. Stolička je dodatočne spevnená lištou medzi prednými nožičkami. Plastové pätky na nožičkách stoličiek chránia podlahu pred poškriabaním.

Stoličky sú farbené morením, čo znamená, že farba sa nelúpe a zároveň je zachovaná prírodná kresba dreva.

Štandardnou výhodou drevených stoličiek je stohovateľnosť pre ich jednoduché uskladnenie.

V našej ponuke nájdete 4 veľkosti v 8-mich farbách.

Výška: 38 cm.

Odporúčame chrániť operadlá aj sedadlá voči mechanickému poškodeniu. Ak je možné, zabráňte deťom v nosení kovových cvočkov, zipsov a iných dekoračných elementov na zadných častiach oblečenia. Mechanické poškodenie nemôže byť dôvodom reklamácie a takáto reklamácia Nemôže byť akceptovaná našou spoločnosťou.

Súvisiace produkty

Odporúčané produkty