Vážení zákazníci! Do Vianoc Vám garantujeme doručenie iba tovaru, ktorý máme skladom, a ktorý objednáte najneskôr do 16.12.2020

Nákupný košík
0ks / 0,00 €
Nákupný zoznam predstavuje zoznam produktov, ktoré sa Vám páčia alebo Vás zaujali v našej ponuke. Tento zoznam slúži ako pomôcka pre objednávanie. Je to služba pre registrovaných zákazníkov.
Nákupné zoznamy
zobraziť
Bezplatná infolinka: 0800 60 60 50 dovoláte sa v pracovných dňoch od 8.00 - 15.00 hod
Nachádzate sa: Nomiland
Helikoptéra 1
<>

Helikoptéra 1

kód: MP1002

Základný materiál, ktorý sa používa pri výrobe pružinových hojdačiek je vode odolná lepenka, ktorá je následne impregnovaná a pokrytá niekoľkými vrstvami farieb. Používaný materiál je mimoriadne odolný voči atmosférickým vplyvom, UV žiareniu a aktom vandalizmu. Pri hojdačkách sú využívané špeciálne pružiny, ktoré sú striekané práškovou farbou a sú využiteľné 500 000-krát. Všetky skrutky a matice, ktoré sú používané na montáž sú z pozinkovanej alebo nehrdzavejúcej ocele. Kovové časti sú pozinkované a následne striekané práškovou farbou. Všetky kovové spoje sú zaliate do špeciálnej plastovej vrstvy, čo výrazne zlepšuje ich estetický vzhľad a zvyšuje bezpečnosť zariadenia.

Všetky ponúkané pružinové hojdačky spĺňajú Európske normy EN 1176 a EN 1177.

Zariadenie je ideálne na malé detské ihriská a s určitosťou zabezpečí obrovský kus zábavy pre veľkú skupinu detí.

Určené pre deti vo veku 3-12 rokov.
Bezpečnostná zóna: 410 x 500 cm.
Celková výška: 150 cm.

Už pri objednávke jedného kusu pružinovej hojdačky Helikoptéra 1 alebo dvoch a viac kusov detských pružinových hojdačiek je montáž a doprava ZDARMA!

Podmienky montáže vonkajších detských ihrísk a pružinových hojdačiek platia len pre MŠ a ZŠ.

2 490,00 € s DPH
Predpokladaný termín dodania: 30 dní a viac
Počet:
ks