2 890,00
Dostupnosť 30 dní a viac

Helikoptéra 1

kód: MP1002
Pridať do zoznamuObľúbené

MONTÁŽ ZDARMA = zakopanie ihriskovej zostavy do zeminy. Zakopávanie do akéhokoľvek iného povrchu je spoplatnené individuálne. Základný materiál, kt ...


2 890,00 €
-
+
ks

Predpokladaný termín dodania: 30 dní a viac
  • Popis

  • Parametre

MONTÁŽ ZDARMA = zakopanie ihriskovej zostavy do zeminy. Zakopávanie do akéhokoľvek iného povrchu je spoplatnené individuálne.

Základný materiál, ktorý sa používa pri výrobe pružinových hojdačiek je vodeodolná lepenka, ktorá je následne impregnovaná a pokrytá niekoľkými vrstvami farieb. Používaný materiál je mimoriadne odolný voči atmosférickým vplyvom, UV žiareniu a aktom vandalizmu. Pri hojdačkách sú využívané špeciálne pružiny, ktoré sú striekané práškovou farbou a sú využiteľné 500 000-krát. Všetky skrutky a matice, ktoré sú používané na montáž sú z pozinkovanej alebo nehrdzavejúcej ocele. Kovové časti sú pozinkované a následne striekané práškovou farbou. Všetky kovové spoje sú zaliate do špeciálnej plastovej vrstvy, čo výrazne zlepšuje ich estetický vzhľad a zvyšuje bezpečnosť zariadenia.

Zariadenie je ideálne na malé detské ihriská a s určitosťou zabezpečí obrovský kus zábavy pre veľkú skupinu detí.

Určené pre deti vo veku 3-12 rokov.
Bezpečnostná zóna: 410 x 500 cm.
Celková výška: 150 cm.

Už pri objednávke jedného kusu pružinovej hojdačky Helikoptéra 1 alebo troch a viac kusov detských pružinových hojdačiek je montáž a doprava ZDARMA!

Všetky ponúkané pružinové hojdačky spĺňajú Európske normy EN 1176 a EN 1177.

Podmienky montáže vonkajších detských ihrísk a pružinových hojdačiek platia len pre MŠ a ZŠ.

Vek: 3+ 

Odporúčané produkty