609,00
Dostupnosť 30 dní a viac

Hojdačka na pružine Delfín

kód: NVG0352
Pridať do zoznamuObľúbené

NOVÝ DIZAJN Pružinová hojdačka je vyrobená z vysoko odolného plastového materiálu HDPE ! Dodávame vo farebnosti v závislosti od skladových zásob ...


609,00 €
-
+
ks

Predpokladaný termín dodania: 30 dní a viac

NOVÝ DIZAJN

Pružinová hojdačka je vyrobená z vysoko odolného plastového materiálu HDPE !

Dodávame vo farebnosti v závislosti od skladových zásob.

UPOZORNENIE:

Pri tomto produkte je aktuálna doba dodania avizovaná výrobcom v rozmedzí 10 - 12 týždňov. Ospravedlňujeme sa za predĺžené čakanie na požadovaný produkt.

NAŠE ODPORÚČANIE pre rýchlejšie dodanie:
Odporúčame vybrať si podobný produkt od ďalšieho nášho zmluvného výrobcu - tovar má kódové označenie začínajúce skratkou MP0...
Odporúčaný tovar je plnohodnotným ekvivalentom, s rovnakými funkčnými aj estetickými charakteristikami, spĺňa rovnaké technické a bezpečnostné normy, zachované sú i rovnaké záručné  podmienky.

Výhody HDPE materiálu:

- stálosť farieb - aj po dlhých rokoch užívania si hojdačka zachová pôvodnú farbu,
- odolnosť - materiál je ľahko čistiteľný,
- neabsorbuje vodu - nevydúva sa a nepraská,
- neláme sa - vďaka výrobnému procesu je materiál veľmi pevný.

Rozmery: - max. výška sedadla: 55 cm.

                - Dĺžka: 70 cm.

                - Šírka: 30 cm.

Bezpečnostná zóna : Priemer 380 cm.

 

MONTÁŽ ZDARMA = zakopanie ihriskovej zostavy do zeminy. Zakopávanie do akéhokoľvek iného povrchu je spoplatnené individuálne.

Upevnenie do zeme je odporúčané našou spoločnosťou a je vhodné pre všetky typy pružinových hojdačiek. Výhodou je, že betónová kocka je v zemi stabilnejší, je upevňovaný do určitej hĺbky a pružina na povrchu je menej namáhaná.         

Používaný materiál je mimoriadne odolný voči atmosférickým vplyvom, UV žiareniu a aktom vandalizmu. Pri hojdačkách sú využívané špeciálne pružiny, ktoré sú striekané práškovou farbou a sú využiteľné 500 000-krát. Všetky skrutky a matice, ktoré sú používané na montáž sú z pozinkovanej alebo nehrdzavejúcej ocele. Kovové časti sú pozinkované a následne striekané práškovou farbou. Všetky kovové spoje sú zaliate do špeciálnej plastovej vrstvy, čo výrazne zlepšuje ich estetický vzhľad a zvyšuje bezpečnosť zariadenia.

Všetky ponúkané pružinové hojdačky spĺňajú Európske normy EN 1176 a EN 1177.

Podmienky montáže vonkajších detských ihrísk a pružinových hojdačiek platia len pre MŠ a ZŠ.

 

Odporúčané produkty